O nas

W ramach Spółki JB Realty Investments tworzymy zespół projektantów z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu i koordynacji prac projektowych w pełnym zakresie, w tym dla dużych inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych.
Łączy nas wspólny cel tworzenia architektury szanującej uwarunkowania przestrzenne i kontekst miejsca. Sięgamy do czytelnych, funkcjonalnych rozwiązań. Każdemu obiektowi staramy się nadać indywidualny charakter, odpowiedni do jego funkcji oraz przeznaczenia. Z równą powagą i zaangażowaniem traktujemy projekty małych budynków mieszkalnych czy wnętrz, jak i dużych inwestycji komercyjnych.
Udział naszych projektantów w realizacji projektów w wielu miastach Polski m.in.: w Krakowie, Kielcach, Katowicach czy Rzeszowie, pozwala nam skutecznie i sprawnie działać podczas postępowań prowadzących do uzyskania decyzji administracyjnych, niezależnie od lokalizacji inwestycji i właściwości miejscowej urzędu.
Nasz zespół posiada znajomość procesu inwestycyjnego oraz doświadczenie w zakresie planowania i prowadzenia inwestycji deweloperskich.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i współpracy, niezależnie od skali planowanego zamierzenia.